.

רוצה להגיע לשורש ולסיבה שאת עייפה

ולהחזיר לעצמך את החיוניות?

לפני שנתיים בערך הבת שלי, אז בת 23 התחילה להרגיש עייפות כרונית. לא היה לה כוח לקום בבוקר, באמצע היום היתה חייבת ללכת לנוח, בערב היתה מרגישה תשישות וחוסר אנרגיה ונכנסת לישון בשמונה תשע. איכשהו הצליחה להמשיך את שגרת החיים ונרשמה ללימודי חקלאות באוניברסיטה. סמסטר ראשון היא גררה את עצמה והצליחה לסיים, אבל בסמסטר השני פשוט נפלה. לא הצליחה לקום להרצאות, וגם התחילו תופעות של קושי לחשוב וקושי להתרכז. הסמסטר התקדם והיא נשארה מאחור. בתקופת הבחינות ניסתה להשלים, אבל בסוף ראתה שהיא לא מצליחה וויתרה. לקחה חצי שנה חופש כדי להתאושש ולהחלים.

כשהבת שלך סובלת מתשישות כרונית, ואת יועצת לתזונה ואורח חיים בריא, את עושה הכל כדי לעזור לה. פניתי לד"ר גוגל וגיליתי המון מידע – אבל הרוב באנגלית. למזלי, בגלל ששהיתי בארה"ב וגם למדתי שם את לימודי התזונה, אני יודעת היטב אנגלית ויכולתי לקרוא את כל החומר, ולהשתתף בכנסים אינטרנטיים של המומחים בתחום. את הידע הכי חדשני למדתי מארי וויטן שהוא מומחה להתאוששות מעייפות כרונית.

היום הבת שלי מרגישה הרבה יותר טוב, ומתכננת לחזור ללימודים.

אני רואה מסביבי כל כך הרבה נשים צעירות שסובלות מעייפות וחוסר אנרגיה, ואני רוצה לעזור לכן ולשתף אתכן בידע שצברתי ספציפית בנושא הזה – עייפות ותשישות כרונית. אני מאמינה שהצעד הראשון הוא להבין את הסיבות לעייפות, שזה לא משהו שנפל עלייך, ושיש לך את האפשרות לעשות משהו כדי לחזור לעצמך.

הכנתי עבורך סדרה של סרטונים ומיילים שתעזור לך להבין למה את סובלת מעייפות יתר, ומה את יכולה לעשות כדי לצאת מזה, צעד אחר צעד.

הרשמי כאן עכשיו לקבל את סדרת הסרטונים שיעזרו לך להבין

למה את עייפה ומה את יכולה לעשות כדי להיות יותר אנרגטית

אם המייל לא הגיע חפשי אותו בתיקיית קידומי מכירות או בספאם

והוסיפי אותי לאנשי הקשר שלך כדי שתמשיכי לקבל את המיילים עם הסרטונים

מי אני

שמי יעל שחם גפני, יועצת לתזונה ואורח חיים בריא, ומורה מוסמכת לקונדליני יוגה.

למדתי באוניברסיטה לרפואה פונקציונאלית ובמכללת באומן שבארה"ב.

אני מאמינה שהגוף שלנו תמיד פועל בכל דרך למעננו, וכל מופע של מחלה הוא סימן שהגוף לא מצליח להתמודד עם כל המעמסות שאורח החיים המודרני מעמיס עליו.

אני מלמדת אנשים שמתמודדים עם בעיות בריאות מאתגרות, כיצד להשיב את הגוף, הנפש והרוח להרמוניה פנימית.

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.